ZMFood

info@zmfood.eu    +370 41 500 007 

Apie mus

Meet the Dream Team

Textile inspires and equips people to accelerate sustainable practices in the textile value chain. We focus on minimizing the harmful impacts of the global textile industry and maximizing its positive effects.

Didžiausi Baltijos šalyse

ZMFOOD istorija skaičiuojama nuo 1997 metų. Tai šeimos verslas, kuris daugiau nei prieš 25 metų buvo įkurtas ambicingų, kupinų idėjų jaunų verslininkų. Jie svajojo sukurti užkandžius, kurie išsiskirs savo skoniu, produktų kokybe bei taps mėgstamiausiu užkandžiu šeimoje, šventėse, ar laisvalaikio veiklose. Ir jiems pavyko.   

Šiandien įmonė yra viena didžiausių riešutų užkandžių gamintojų Baltijos šalyse, kurioje dirba profesionali, motyvuota 60 darbuotojų komanda.

Play Video

We Design Fabric

Choose from many fabrics and design your. Create and print only the fabric you need with no minimum order.

We Manufacture

Submit a manufacturer to be featured with a free video and we'll send you a free sample to find our what you need.

We Engineer

We carry an enormous inventory of all the things you need to complete your project: notions, patterns and trims.

Mūsų prekiniai ženklai

ZMFOOD gaminami prekiniai ženklai Mr.CHECK, JĖGA, CHIKI bei yra plačiai žinomi ir mėgstami ne tik Pabaltijyje, bet visame pasaulyje. Didžiuojamės, kad 2011 metais Jėga riešutai su paprika buvo apdovanoti aukso medaliu ir Lietuvos pramonės konfederacijos pripažinti metų gaminiu.  

Gaminame virš 120 saldžių ir surių užkandžių rūšių: riešutų luobelėje, skrudintų, natūralių riešutų, spragintų kukurūzų, bulvių ir kukurūzų traškučių, džiovintų vaisių bei dražė saldainių.   

Manome, kad drąsūs nauji skoniai bei aukšta produktų kokybė yra raktas į mūsų sėkmę. Mes remiamės naujausiomis tendencijomis ir ieškome naujų būdų mūsų augančiam užkandžių asortimentui suteikti tobulą prieskonių ir skonio balansą. 

Jau daugiau kaip 25 metus, mūsų prekės ženklus galite rasti visuose didžiausiuose Lietuvos, Latvijos, Estijos prekybos vietose, kurių šiai dienai yra daugiau kaip 1850. Turime ilgalaikių ir tvarių prekybos ryšių su plačiai žinomais Pabaltijo ir Europos prekybos tinklais, distributoriais bei didmeninkais.   

Moderni, inovatyvi gamyba

Modernioje 6100 m2 gamykloje per metus pagaminama virš 2000 tonų produkcijos. Per 25 ZMFOOD veiklos metus buvo pagaminta ir parduota net 27 000 tonos produkcijos. Įmonėje įdiegta RVASVT ir aktyviai diegiama BRCGS maisto saugos vadybos sistema. 

Siekdami lyderiauti inovatyviais ir efektyviais sprendimais, įmonė pastoviai investuoja į nuolatinį įmonės specialistų kvalifikacijos kėlimą bei gamybos tobulinimą. Produktų tyrimų ir vystymo grupė, kurią sudaro aukštos kvalifikacijos technologų komanda, nuolat tobulina produktų kokybę, skonių išskirtinumą bei taiko pažangiausias inovacijas naujų produktų kūrimui. Bendradarbiaudami su žaliavų tiekėjais taip pat kuriame naujas technologijas ir receptūras. 

Kruopščiai atrenkame visus ingredientus. Žaliavas gamybai perkame tik iš patikrintų, sertifikuotų tiekėjų. Daugiau nei 80% aukščiausios kokybės žaliavų atkeliauja tiesiai iš riešutų tiekėjų kilmės šalių, tokių kaip Argentina, Brazilija, Amerika. Taip užtikriname konkurencingą kainą ir produktų kokybę

Eksportas

ZMFOOD sėkmingai eksportuoja savo produktus į daugiau nei 29 pasaulio šalis: Pabaltijos, Skandinavijos, Europos, Maroką, Jungtinius Arabų Emiratus, ir net Naująją Zelandiją. 

Ilgametė patirtis ir darbas eksporto rinkose, kvalifikuotų savo srities žinovų komanda, suteikia mums išskirtinę galimybę teikti aukščiausios kokybės produktus bei paslaugas savo klientams, o taip pat maksimaliai orientuotis į jų poreikius.  Norite mūsų produkciją pamatyti savo šalyje? Kreipkitės ir mūsų draugiška pardavimo komanda mielai jums padės.

Siekiant pažinti pasaulines maisto pramonės tendencijas ir užmegzti ilgalaikius verslo santykius su užsienio šalių klientais mus nuolat galite susitikti įmonės stenduose tarptautinėse parodose tokiose kaip ANUGA, SIAL, PLMA, ISM.

Tvarus gamintojas

Įmonė prisideda prie atsinaujinančių išteklų energijos naudojimo ir šiltnamio efektą sukeliančių dujų kiekio mažinimo. Per 10 metų įmonė perdavė perdirbimui į biodegalus 705 000 kg naudoto kepimo aliejaus ir sutaupė net 643 000 kg CO2

Mūsų įgyvendinama tvarumo politika siekiame visose veiklos procesuose užtikrinti gamtos ir aplinkos apsaugą, tvarią plėtrą. Mes rūšiuojame ir perdirbame kuo daugiau susidarančių atliekų, pakuotes renkamės gaminti iš perdirbtų medžiagų. Naudojamas žaliavas keičiame tvariomis, taupome išteklius.

Mūsų istorija