Apie mus

Mūsų istorija prasidėjo 1997 metais Šiauliuose.
Mes – šeimos verslas, daugiau nei prieš 20 metų įkurtas ambicingų ir kupinų idėjų jaunų šiauliečių. Šiandien, daugiau nei 60 žmonių komanda suvienyta bendrų tikslų ir vertybių dirba ir kuria kartu.
ZMFOOD UAB, buvusi Žydrūno Marčausko individuali įmonė, moderni, tačiau ir senas tradicijas puoselėjanti gamybos kompanija siūlo itin platų  užkandžių bei dražė asortimentą.Tobulinamos technologijos, naujų receptūrų kūrimas bei kruopščiai atrenkamos aukščiausios kokybės žaliavos yra pagrindiniai mūsų įmonės  sėkmės elementai.
Mūsų gaminami prekiniai ženklai JĖGA, CHIKI NUTS, CHIKI SEEDS, CHIKI CHIPS, ZM žinomi Pabaltijo šalyse, Europoje, Rusijoje ir netgi Naujojoje Zelandijoje, Maroke bei Jungtiniuose Arabų Emyratuose.
Mūsų sėkmę lėmė nuoširdus darbas su klientais ir maksimalus orientavimasis į jų poreikius.50 procentų mūsų gaminamos produkcijos eksportuojame į 26 pasaulio šalis.Siekiant pažinti pasaulines maisto pramonės tendencijas ir užmegzti ilgalaikius verslo santykius su užsienio šalių klientais mus nuolat galite susitikti  įmonės stenduose  tarptautinėse parodose ANUGA, SIAL, PLMA , ISM ir kt.
21-22 MAY 2019
AMSTERDAM
HALL 14 (Europa Plaza) F-1019